تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد واحد تهران غرب و کارگزاری بانک صنعت و معدن

به گزارش روابط عمومی مدرسه سرمایه گذاری “صما ” متعلق به کارگزاری بانک صنعت و معدن، تفاهم‌نامه همکاري بين دانشگاه آزاد اسلامي و کارگزاری بانک صنعت و معدن با هدف ارتقاي سواد مالی، منعقد گردید.

پروين دادانديش رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران غرب با اشاره به داير بودن رشته‌هاي مرتبط در واحد تهران غرب گفت: اين واحد دانشگاهي در نظر دارد با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود و همکاري‌هاي علمي، آموزشي و پژوهشي ارتباطات مطلوبي با بانک‌ها و موسسات مالي برقرار کند.

سيدمرتضي علوي‌‌صدر رئيس هيئت مديره کارگزاري بانک صنعت و معدن، نيز در ادامه اين جلسه با اشاره به ميزان اعتبار درنظر گرفته شده براي اين تفاهم‌‌نامه گفت: اين تفاهم‌نامه در دو نسخه و شش ماده تنظيم شده و از تاريخ امضا به مدت سه سال داراي اعتبار است و اصلاح مفاد آن با موافقت طرفين و امضاي الحاقيه امکان‌‌‌پذير بوده و با اتمام مدت اعتبار تفاهم‌نامه قابل تمديد خواهد بود.

استفاده متقابل از توانايي‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي طرفين و توسعه همکاري در برگزاي دوره آموزشي با هدف گسترش آموزش نظام مند، توانمندسازي و ارتقاي سطح دانش مالي به منظور عملياتي شدن مهارت‌هاي دانشجويان از جمله اهداف اين تفاهم‌نامه است.

همچنين از جمله زمينه‌ها و مفاد همکاري مشترک در اين تفاهم‌نامه مي‌توان به برگزاري سمينارها، نشست‌هاي تخصصي در حوزه‌هاي مالي و بازار سرمايه، برگزاري کارگاه‌هاي تخصصي، اکران و تحليل فيلم‌هاي مرتبط با بازار سرمايه، معرفي و تحليل کتاب‌هاي مرتبط با بازار سرمايه، حمايت از پايان نامه‌هاي مقطع کارشناسي ارشد و دکتري مرتبط با بازار سرمايه اشاره کرد.

قابل ذکر است در اين جلسه حميدرضا رحيمي، معاون پژوهش و فناوري، سيدحسين پيشگر معاون دانشجويي و فرهنگي ، دياکو عزيزي رئيس دانشکده مديريت و مريم لشگري‌زاده مدير کل حوزه رياست دانشگاه آزاد واحد تهران غرب ، همچنین احسان احمدی مدیر آموزش ، ویدا جناب مهابادی، سیدمحسن حاجی محمدی کارشناسان واحد آموزش، نیز حضور داشتند.