دوره‌های تمدید گواهی نامه‌های حرفه‌ای بازارسرمایه آغاز شد

دوره های آموزشی حرفه ای بازار سرمایه جهت تمدید گواهینامه های حرفه ای در مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن برای زمستان سال جاری آغاز شده است.

 به همین منظور در جهت تسریع در تمدید گواهینامه های حرفه‌ای فعالان بازار سرمایه، مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن تلاش کرده است که با ارائه دوره های کاربردی، امتیاز تمدید گواهینامه ها را نیز کسب کند.

به این ترتیب دوره های حرفه ای بازار سرمایه تحت عنوان آموزش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، استراتژی های معاملاتی در بورس اوراق بهادار و فیلترنویسی در سایت TSETMCدر تقویم برگزاری دوره ها قرار گرفته است.

در کنار این دوره ها، با توجه به ورود خیل عظیم سرمایه گذاران به بازار سرمایه طی ماه های اخیر، مرکز آموزش کارگزاری بانک صنعت و معدن در راستای ارتقای سواد مالی این دسته از سرمایه گذاران دوره جامع مهارت آموزی
“سرمایه گذار موفق” شامل ۱۰ عنوان درسی و همچنین دوره های آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه، آمادگی آزمون معامله گری در بورس کالای ایران و سایر دوره های مرتبط نیز برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره ها می توانند با شماره ۸۸۷۷۳۲۱۴ تماس بگیرند و یا به صورت حضوری در محل این شرکت به آدرس خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ساعی، کوچه ۳۴ پلاک ۴ مراجعه کنند.

همچنین ثبت نام از طریق سایت مدرسه سرمایه گذاری”صما” به نشانی www.samatc.ir نیز امکان پذیر است.